Skip to content

Reference

Zde najdete reference ostatních.

 

"Měla jsem tak možnost poznat, že Misha je velmi příjemný, ochotný, mladý a nadaný umělec."

10 listopadu, 2023

Od Mishy mám dva obrazy, které mě okamžitě vtáhly do “děje”. Byla to intuitivní a tak trochu impulzivní koupě, nicméně svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Navíc byly oba obrazy s osobním předáním, což bylo velmi milé a potěšilo. Měla jsem tak možnost poznat, že Misha je velmi příjemný, ochotný, mladý a nadaný umělec.

M. K.

Lost and Found

6 října, 2021

Misha is a good a person than the artist he is. The care and energy his artwork transmit is resting, comforting and healing.

Misha has a great path in front of him. If you (the reader) enjoy his art. Being part of this story would be a no brainer.

LL

Such an amazing art/ist

20 dubna, 2021

I always appreciate those who are so much gifted but still remain humble…Misha is definitely one of them! I’m the proud owner of one piece of the “Caress of the soul” serie …this painting truly cares about my soul 🙏 And moreover – IT gives me the power of taking care about myself as well ☄️I honestly admire Misha’s art 🦄

Týna Bousková

Freedom 6

20 dubna, 2021

Tento obraz jsem u Mishy vyhrála a byla jsem za to opravdu vděčná, protože jsem si ho zamilovala na první pohled. Evokuje ve mě jemnost, bezpodmínečnou lásku a osvobození se od všeho pozemského, co nás svazuje. Mishy obrazy mají obrovský přesah a jsou boží stejně jako Misha sám 🙏💜

Kristýna Pelcová

Abundance

26 února, 2021

Tento obraz je pro mě dokonalým ztělesněním krásy, lásky a jedinečného umění. Jeho půvab a síla probouzí srdce každého, kdo chvíli pobyde v jeho společnosti.

Příjemné a bezproblémové jednání s autorem. Obraz dorazil rychle, v pořádku a pečlivě zabalený.

Mishovy obrazy doporučuji každému, kdo hledá jedinečnou tvorbu s hlubokým přesahem.

Daria Molnár

Zde můžete napsat vlastní referenci: