Skip to content

Reference

Zde najdete reference ostatních.

 

Lost and Found

Rated 5 out of 5
6 října, 2021

Misha is a good a person than the artist he is. The care and energy his artwork transmit is resting, comforting and healing.

Misha has a great path in front of him. If you (the reader) enjoy his art. Being part of this story would be a no brainer.

LL

Such an amazing art/ist

Rated 5 out of 5
20 dubna, 2021

I always appreciate those who are so much gifted but still remain humble…Misha is definitely one of them! I’m the proud owner of one piece of the “Caress of the soul” serie …this painting truly cares about my soul 🙏 And moreover – IT gives me the power of taking care about myself as well ☄️I honestly admire Misha’s art 🦄

Týna Bousková

Freedom 6

Rated 5 out of 5
20 dubna, 2021

Tento obraz jsem u Mishy vyhrála a byla jsem za to opravdu vděčná, protože jsem si ho zamilovala na první pohled. Evokuje ve mě jemnost, bezpodmínečnou lásku a osvobození se od všeho pozemského, co nás svazuje. Mishy obrazy mají obrovský přesah a jsou boží stejně jako Misha sám 🙏💜

Kristýna Pelcová

Abundance

Rated 5 out of 5
26 února, 2021

Tento obraz je pro mě dokonalým ztělesněním krásy, lásky a jedinečného umění. Jeho půvab a síla probouzí srdce každého, kdo chvíli pobyde v jeho společnosti.

Příjemné a bezproblémové jednání s autorem. Obraz dorazil rychle, v pořádku a pečlivě zabalený.

Mishovy obrazy doporučuji každému, kdo hledá jedinečnou tvorbu s hlubokým přesahem.

Daria Molnár

Daisy Gone Wild - Beautiful!

Rated 5 out of 5
29 ledna, 2021

I absolutely love my piece from Misha! It is glaringly obvious how much of himself he puts into his artwork, it is one of a kind. It was also very pleasant to organize purchasing and shipping the artwork and it arrived in perfect condition. I will definitely be returning to Misha for another great piece!

Mr. Lang

Zde můžete napsat vlastní referenci: