Abundance 2

Technika

Olejomalba na plátně

Rozměr

80×60 cm

Rok

2020

Cena

17000,-

O díle

Toto dílo přímo navazuje na obraz Abundance, který jsem maloval nedávno. Věřím, že mi pomohl přivést do života více bohatství, a proto jsem se rozhodl namalovat druhý, možná ještě silnější. Malbu těchto obrazů si náramně užívám a vyzařuje z nich úžasná energie, takže takových asi udělám ještě víc.

Tento obraz jsem maloval krátce po meditaci, kdy jsem byl naplněn pocitem hojnosti, pocitem, že mám dost peněz a věcí, prostě všeho, co potřebuji. Je o přijetí momentální životní situace a je také o víře v to, že vše, po čem toužím, ke mně dříve nebo později přijde. Chtěl jsem tento pocit vyjádřit na plátno, chtěl jsem ho zachytit, aby mi tu zůstal déle.

Když jsem ho maloval, byl jsem při tom ve stavu napojení na své vyšší já, naprosto klidný a vyrovnaný. Šlo to lehce a samo, jako by byl každý tah předem naplánován.

Abundance je obraz velice jemný a je jiný, než většina mých děl. Necítil jsem ale potřebu tam ještě něco dodělávat. Nic víc není třeba, protože všeho je dostatek. Stále vyzařuje klidnou a pozitivní energii hojnosti do prostoru, a proto se může hodit každému, kdo něco takového v životě potřebuje.