Expresser

Reprodukce

Technika

Obraz je vytištěn na matný fotopapír HP o gramáži 270 g/m2 na špičkovém 12-ti inkoustovém plotru Hewlett-Packard. Bez rámu.

Rozměr

70×50 cm

Počet dostupných kusů

5/5 (Limitovaná edice)

Cena

800,-

Pokud máte zájem o tuto reprodukci, napište mi prosím dotaz.

Tento obraz je pro mě jako symbol jistého období mého života, kdy jsem si uvědomil, že je na čase začít pracovat na něčem, co je mojí největší slabinou. Jinak se nikdy nedostanu dál, nedostanu se tam, kde bych jednou chtěl být. A tou slabinou je komunikace. Je pro mě často velice složité vyjádřit sebe a nebo mé obrazy a o čem vlastně jsou ostatním lidem. Jsem totiž introvert. Někdo, kdo by chtěl, aby za něho ty obrazy dokázaly říct úplně všechno, ale ne vždy se něco takového vydaří. A proto to chci to změnit. A možná už to pomalu měním tím, že píšu tento odstavec.

Ale zpět k obrazu. Je namalován v jasné modré barvě a na motivy symbolu 5. krční čakry, která se právě spojuje s komunikací a se schopností vyjadřovat se. Její zablokování vede k neschopnosti se vyjádřit – vady řeči i prázdné myšlenky. Což si myslím, že mě docela vystihuje.

Namaloval jsem ho, aby mi pomohl otevřít se světu. A myslím si, že v budoucnu může pomoci i někomu jinému, kdo má podobný problém.

Zde můžete vidět, jak tento obraz vznikal: