Freedom

Reprodukce

Technika

Obraz je vytištěn na matný fotopapír HP o gramáži 270 g/m2 na špičkovém 12-ti inkoustovém plotru Hewlett-Packard. Bez rámu.

Rozměr

70×50 cm

Počet dostupných kusů

10

Cena

1000,-

Pokud máte zájem o tuto reprodukci, napište mi prosím dotaz.

Vize tohoto díla se zrodila z deprese a pocitů beznaděje. Cítil jsem se jako vězeň. Vlastně se takto cítím celkem často poslední dobou. Jen čtyři stěny okolo mne. Ale pak jsem si řekl, že bych se radši soustředil na něco pozitivnějšího. Asi i v těch nejtemnějších časech se snažím najít někde špetku naděje. A pak jsem si představil, jak ničím ty zdi. Dělám v nich pěstmi díry. A vidím se letět pryč. A tak jsem dostal nápad. Tohle bude moje další dílo. Okamžitě jsem měl v hlavě obraz. Nádherné nebe ve žluté a růžové. Možná západ nebo východ slunce. A tam jsem byl, v oblacích, nad nimi. Vznáším se volně a nic mě nedrží zpátky.

 

Tento obraz reprezentuje moji touhu po svobodě. Celý svůj život mám pocit, že musím studovat, abych si našel práci, najít si práci, abych vůbec mohl žít a následně pracovat do konce svého života. Ale co je tohle za život? Vždycky jsem tušil, že mám v sobě velký potenciál, ale pracovat pro někoho a měnit svůj čas za peníze mi přijde jako plýtvání mým talentem. Ničí mě to zevnitř.

 

Toto dílo je vize mé možné budoucnosti.

 

Toto je má naděje.

Zde můžete vidět, jak tento obraz vznikal: