Shift

Technika

Olejomalba na plátně

Rozměr

4x 80×60 cm

Rok

2022

Cena

49.000,- (doprava zdarma)

O díle

Discomfort

Jedná se o první obraz této kolekce a vyjadřuje nepohodlí. Nepříjemný pocit, jako by se něco pokazilo. Narušení naší dobré nálady nebo plynutí. Když se cítíme na dně, je dobrý nápad pustit se do pátrání a najít příčiny našeho nepohodlí. Staneme se vědomějšími a posvítíme více světla do temných koutů naší bytosti.

Realization

Ve svých nepříjemných pocitech hledáme příčinu svého disharmonického stavu. Procházíme zpětně myšlenky, které jsme zažili, dokud nenajdeme tu, která nás zneklidnila.
Poprvé se na myšlenku podíváme vědomě, což může vést k uvědomění. Uvědomujeme si svá podvědomá přesvědčení a zranění, na která jsme zapomněli. Jsou to právě ty, které v pozadí řídí naši realitu. Čím vědomější jsme, tím méně nás mohou ovládat. Je mnoho věcí, které můžeme dělat, jen pamatujme, že nejsou celou vaší pravdou.

Discharge

Po uvědomění se nám otevře zcela nový svět. Všechny nahromaděné emoce můžeme tvůrčím způsobem vybít tím, že vytvoříme něco nového. Máme moc tvořit vesmíry. Přestaňme se držet zpátky.

Peace

Pokojné vyřešení.
Nové stvoření.
Když se uzdravíme a uvolníme zranění z minulosti, přeruší se koloběh opakovaného prožívání stejných starých zážitků a jsme nyní schopni vidět svět i sebe sama jinýma očima.