Wizard

Reprodukce

Technika

Obraz je vytištěn na matný fotopapír HP o gramáži 270 g/m2 na špičkovém 12-ti inkoustovém plotru Hewlett-Packard. Bez rámu.

Rozměr

70×50 cm

Počet dostupných kusů

Připravujeme

Cena

1000,-

Pokud máte zájem o tuto reprodukci, napište mi prosím dotaz.

O díle

Cítím se, jako bych byl čarodějem, který znovu objevuje a rozvíjí své dávno zapomenuté schopnosti. Cítím podporu a ochranu od bytostí z vyšších sfér. Skrze intuici slyším a komunikuji se svým vyšším já a s vesmírem. Mají pro mě odpověď na každou otázku. Napovídají mi, jaký krok udělat příště. Už se přestávám bát a mám důvěru v to, že všechno je tak, jak to má být. Měním se každý den a nedokážu si ani představit, jaký bude můj život a čeho budu schopný za pár let. Už si přetvářím svůj život a dělám si ho přesně takový, jaký chci. Učím se cestovat do jiných dimenzí a přizpůsobuji svoji realitu k obrazu svému. Našel jsem v sobě další skrytý potenciál a sílu, o které se mi ani nesnilo.

Teď se bude hrát podle mých pravidel. Už nikdy nebudu žít podle ostatních. Už se nemusím na nikoho vázat. Můj život mi už nikdy nikdo nevezme. Půjdu si vlastní cestou, která může být mnohem složitější než cesta průměrného člověka, protože nemůžu žít průměrný život. Raději bych nežil žádný než život nenaplněný.